Zľava PLÁŠŤ 120/60-17 55W TL SPORTFORCE mitas * Zväčšiť

PLÁŠŤ 120/60-17 55W TL SPORTFORCE mitas *

3001566457000

Na sklade

75,34 € s DPH
-27%
45,83 € bez DPH
55,00 €

ks

Viac informácii

MITAS RADIÁLNE PNEUMATIKY  SPORTFORCE – BEZPEČNÁ A DYNAMICKÁ PNEUMATIKA

Nové Mitas radiálne motocyklové pneumatiky sú excelentnou voľbou majiteľov športových motoriek, naháčov a supermoto motocyklov a tiež pre športovo turistické motorky a jazdcov, ktorí radi jazdia dynamicky.

SPORTFORCE pneumatiky zahŕňajú v sebe najmodernejšie materiály a pokrokovú technológiu výroby radiálnych pneumatík. Cieľom bolo vyvinúť pneumatiku, ktorá zaručí pohodlné a bezpečné jazdenie za každých podmienok a pomôže jazdcovi pri prejazde zákrut. Toto je zvlášť dôležité, keď ostrá alebo zrazu sa zatvárajúca zákruta prekvapí jazdca.

Keďže SPORTFORCE pneumatiky sú ľahko riaditeľné, významne prispievajú k jazdeniu motorky v zákrutách, a tiež pri zmene smeru pri výjazde zo zákruty bez potreby silného zatáčania zo strany jazdca.

Tieto vlastnosti zvyšujú bezpečnosť jazdy, čo je obzvlášť dôležité pre neskúsených jazdcov.

TECHNOLÓGIA OGT 3D (3 dimenzionálna technológia optimálnych drážok dezénu) SCT (technológia pevnej konštrukcie) FEA (optimalizovaný odtlačok) OGT 3D (3 dimenzionálna technológia optimálnych drážok dezénu) OGT 3D je vynovená technológia spoločnosti MITAS použitá pri dizajnovaní dezénu pre optimalizáciu funkčnosti a charakteristických vlastností za každých podmienok.

Technológia je charakterizovaná optimalizovaním smeru dezénu, hĺbky dezénu a znížením prehrievania zmesi pneumatiky. SCT (technológia pevnej konštrukcie)

Motocyklové pneumatiky sú najlepšie keď sú nové a nie sú opotrebované a keď je ich tvar nezmenený.

Postupným opotrebovaním sa ich vlastnosti znižujú, keďže sa tvar pneumatiky mení, vytvárajúc sa hrany a pneumatika stráca svoju okrúhlosť.

SCT technológia udržuje tuhosť konštrukcie na vysokej úrovni aj v prípade opotrebovania, čo predlžuje optimálne správanie sa pneumatiky počas jej celej životnosti.

FEA (optimalizovaný odtlačok) Pre zabezpečenie maximálnej priľnavosti, je potrebné dosiahnuť čo najlepšie spojenie pneumatiky s cestou aj pri veľkých náklonoch.

Použitím technológie FEA a špeciálneho softwaru na navodenie reálnych podmienok, bola vytvorená optimálna konštrukcia pneumatiky, ktorá poskytuje maximálnu priľnavosť a stabilitu počas jazdy.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE Nové pneumatiky poskytujú perfektnú priľnavosť hneď po namontovaní na motorku, čím zvyšujú bezpečnosť aj u neskúsených jazdcov.

Pevná štruktúra pneumatiky dáva určitú voľnosť v správnom nahustení.

Odporúčame nasledovné: Jazda so spolujazdcom a batožinou – zhoduje sa so špecifikáciou uvedenou výrobcom motocykla: P: 2,5 / Z: 2,9 bar

Pre dlhú jazdu na diaľniciach pri vysokých rýchlostiach: P: 2,5 / Z: 2,4 – 2,6 bar

Jeden jazdec na ťažšom motocykli (naháč, turistický): P: 2,3 – 2,5 / Z 2,2 – 2,5 bar

Jeden jazdec na extra ľahkom motocykli (supermoto): P: 2,0 – 2,3 / Z: 1,9 – 2,4 bar

Jazda na pretekárskej trati: P: 1,9 – 2,3 / Z: 1,8 – 2,3 bar

Dobrá ovládateľnosť zo zvislej polohy - veľmi presné, športové vlastnosti riadenia - veľmi dobrá stabilita pri prejazde zákrut v celom rozsahu uhlov sklonu - veľmi dobrá bočná priľnavosť u predného a zadného kolesa - dobrá priľnavosť v priebehu akcelerácie (rozbehu a zrýchľovania) - motocykel je schopný sledovať prudké zákruty pri nízkom riadiacom úsilí - takmer nulové úsilie pri prejazde zákrutou na kruhovej dráhe - dobrá stabilita pri vysokej rýchlosti.

Bezdušová pneumatika .

Rýchlostný index W : 270 km/h

Index hmotnosti 55 : 218 kg

 * Akcia platí len na skladové zásoby (r.v.:2017).

*  Ilustračný obrázok!

Napíšte Vašu otázku

PLÁŠŤ 120/60-17 55W TL SPORTFORCE mitas *

PLÁŠŤ 120/60-17 55W TL SPORTFORCE mitas *

Napíšte Vašu otázku

Napíšte Vašu odpoveď

Napíšte Vašu odpoveď

Podobné produkty
Predchádzajúci
Nasledujúci