Spoločnosť MOPED-Slovakia s.r.o. vznikla v roku 1995. Zakladateľom spoločnosti bol Ing. Štefan Mančík, ktorý vedie našu firmu aj v súčasnosti. Hlavným zámerom bol export mopedov Babetta a náhradných dielov do zahraničia. Za toto snaženie sme boli ocenení Ministerstvom hospodárstva SR ako NAJLEPŠÍ EXPORTÉR ROKU 1996. Toto bol dobrý odrazový mostík pre náš zámer presadiť sa aj na slovenskom trhu. 

V súčasnosti je našou najväčšou prioritou pokračovať v upevňovaní pozície na slovenskom trhu prostredníctvom veľkopredaja a malopredaja motopríslušenstva, náhradných a tuningových dielov na skútre, náhradných dielov na babettu a pionier. Začiatkom roka 2005 sme rozšírili sortiment o skútre CPI (Rakúsko-Taiwan). V roku 2009 sme sa stali importérom exkluzívnej skútrovej značky MALAGUTI (Taliansko). V roku 2012 sme získali zastúpenie jedného z najrýchlejšie sa rozvíjajúceho výrobcu skútrov na svete - SYM. 

Firma sa tiež zaoberá strojárskou výrobou na špičkových CNC sústruhoch a frézach. Sme subdodávateľom pre strojárske firmy zo Slovenska, Čiech, Rakúska a Nemecka.

Sme výhradným zástupcom najprestížnejších svetových výrobcov náhradných dielov na skútre a príslušenstva k motocyklom a skútrom. 

V roku 2014 sme v Kolárove otvorili nový obchod s celkovou rozlohou viac ako 300 m2, ku ktorému tiež patrí špecializovaný servis na skútre všetkých značiek a sklad náhradných dielov s rozlohou viac ako 400 m2.

V roku 2015 naša firma oslávila 20 rokov na slovenskom trhu, čím sme sa zaradili medzi najstaršie a najprestížnejšie firmy v dvojkolesovom biznise na Slovensku.


Naši zamestnanci Vám zaručia individuálny prístup ku každému nákupu, servisu, alebo požiadavke. Veľmi radi odpovieme na všetky Vaše otázky, telefonáty, maily. 

 

1995     založenie spoločnosti MOPED-Slovakia

1996     ocenenie od Ministerstva hospodárstva SR - Najlepší exportér roku 1996

2002     získali sme zastúpenie viacerých prestížnych svetových výrobcov dielov a príslušenstva

2005     výhradné zastúpenie výrobcu skútrov CPI pre SR

2008     spustenie E-SHOP 1

2009     výhradné zastúpenie výrobcu skútrov MALAGUTI pre SR

2012     výhradné zastúpenie výrobcu skútrov SYM pre SR

2012     získali sme oficiálny slovenský rekord za najdlhšiu jazdu na skútri

2014     otvorenie showroomu s rozlohou viac ako 300 m2

2015     20 rokov od založenia spoločnosti

2016     spustenie E-SHOP 2

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE CEZ NÁŠ E-SHOP ALEBO VÁS VEĽMI RADI PRIVÍTAME PRIAMO V NAŠEJ KAMENNEJ PREDAJNI. 

SHOWROOM MOPED-Slovakia Kolárovo

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Nebo Reset password