BABETTA RENOVÁCIE

Už viac ako 12 rokov robíme profesionálne renovácie Babiett

Naša firma MOPED-Slovakia sa už viac ako 12 rokov venuje profesionálnej renovácii Babiett. Za tento čas sme vynovili desiatky kusov, ktoré sa denne používajú alebo si ich majitelia odložili / vyložili a slúžia ako zberateľský kúsok. Táto činnosť vyplýva z toho, že naša firma je najväčším veľkoobchodnom a maloobchodom na náhradné diely na Slovensku a v Čechách a tiež z toho, že zakladateľ / majiteľ / konateľ firmy pracoval takmer 20 rokov v bývalej fabrike v Kolárove.

                                                renovácia babetta

Kompletná renovácia u nás znamená jej kompletné rozobratie do poslednej skrutky a zahŕňa pieskovanie, lakovanie, chrómovanie, GO motora, čistenie a výmenu všetkých dielov, ktoré sú v čase renovácie dostupné, to znamená lanká, sedadlo, pneumatiky, ráfiky, špice, plasty, nádrž, ...., proste všetko, aby bola ako nová. Odhadovaný čistý čas na jeden kus je približne 3-4 dni, čo je na renováciu relatívne málo ale je to výsledkom mnohoročných skúseností a dostupnosti dielov. Ak by ste chceli spraviť svojpomocne doma niečo podobné, trvalo by to 2 možno 3 krát dlhšie a bolo by to drahšie, ale k tomu sa ešte dostaneme.

                                                 babetta renovácia

Ako to celé funguje?

V prvom rade treba spomenúť, že renovácie robíme najmä v mimosezónnom období, čo pre nás znamená október až február. Mimo tohto obdobia  renovujeme ale trvá to dlhšie.

Čakacia doba na vašu Babettu je približne 2-5 mesiacov, závisí od toho, kedy ju prinesiete, pretože sa pracuje v dávkach.

                                                 babetta moped slovakia

Aké máte možnosti?

1/ prinesiete vašu Babettu a my vám ju zrenovujeme presne podľa vašich požiadaviek. Viď čakaciu dobu uvedenú vyššie.

2/ prinesiete vašu Babettu a ak k nej nemáte špeciálny citový vzťah (dedičštvo, jazdili ste na nej ako malý), odkúpime ju od vás a vy si vyberiete niektorú z našej ponuky. Čakacia doba je vlastne len čas, kým konkrétny kus vyskúšame a doladíme posledné detaily pred odovzdaním. Nahlásiť sa treba vopred.

3/ pre fajnšmekrov – renovácia originál – t.z. použijeme pôvodné diely, ktoré boli použité pri výrobe - sedadlo, pneumatiky, osvetlenie, .... Toto je individuálne a dohaduje sa ku každému kusu zvlášť. Individuálna je aj doba aj cena.

                                                moped slovakia renovácia

A čo cena?

1/ ak renovujeme vašu Babettu 210, tak sa cena pohybuje od 1200 do 1400 €. Rozpätie veľké, tak isto ako aj stavy, v akom ju k nám prinesiete. 15 rokov pobytu v šope pod senom narobí svoje.

2/ ak si vyberiete niektorú z nami zrenovovaných Babiett, tak sa cena pohybuje v tomto čase (september 2023) na úrovni 1200 € ak od toho odpočítame cenu za výkup kusu, ktorý nám prinesiete, tak vás to vyjde cca 950-1100 €.

Malá poznámka k cene – ak by ste chceli Babettu dostať do stavu, v akom Vám ju odovzdáme my, svojpomocne, tak rátajte s nákladmi približne 1700 €......ale výsledok nebude ani z ďaleka taký dobrý ako od nás.

Na Babettu je záruka 1 rok, platia pravidlá pri predaji použitého vozidla.

Ak máte záujem, tak na tomto čísle vám veľmi radi poradia: 0907 711 600.

                                          moped slovakia renovácia babetta

Babetta je kus histórie Slovenska, Kolárova a aj našej firmy, je to náš koníček a základom je, že vám výsledok našej práce spraví radosť.
Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

Registrácia

Nový učet registrácia

Máte už účet?
Prihláste sa alebo resetujte Vaše heslo